Kursy stylizacji brwi THE BEST BROWS

Image

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Rabaty na kosmetyki

Oferujemy naszym Kursantkom rabaty na wybrane marki kosmetyczne tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne kosmetyki.

Image

Po zakończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat w języku angielskim, certyfikat w języku polskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dokumenty te są honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty posiadają 3-stopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym gołym okiem zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem.

Po zakończeniu kursu Kursantki czeka sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Image

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku do makijażu wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, kosmetyki oraz wygodne fotele.

Każda z Kursantek pracuje na profesjonalnym zestawie do stylizacji brwi.

Image

Wyposażyliśmy szkołę w profesjonalne produkty do stylizacji brwi. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości.

Programy kursów

Wybierając nasze szkolenie masz pewność że program kursu zostanie zrealizowany co do myślnika!

Konsultant 24h

Specjalnie dla naszych Kursantów uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Konsultant 24h”. Polega ona na tym, że jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące produktów, narzędzi, wyposażenia, kwestii technicznych lub przepisów prawnych możesz w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu bezpłatnie skontaktować się przez całą dobę z naszym konsultantem który udzieli wszelkich informacji.

Image

W naszej szkole Kursantki będą miały nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Image

Wybierając naszą szkołę masz pewność że zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy przedstawieni w zakładce "Kadra". Instruktorki chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Są miłe i otwarte oraz bardzo pomocne.

Pracujemy w grupach max. do 5 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Raty

Płatności za kurs można dokonać w 2 równych ratach

Darmowe konto PREMIUM

Każdy Kursant otrzymuje w prezencie na okres 3 miesięcy konto „premium” na portalu polecana-wizazystka.pl, tak aby móc szybko wypromować swoje usługi

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te w formie elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.