Kursy fotografii promocyjnej

G3

 

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursanci będą przychodzili do Provoque z miłą chęcią.

 

 

G28

 

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursanci nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

f64

f65

 

G15

 

Poczęstunek

W naszej szkole Kursanci mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

f38

f39

 

 

G10

 

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor - zawodowy fotograf oraz specjalista social media, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

 

 

G13

 

Małe grupy - max. 10 osób

Pracujemy w grupach max. do 10 osób tak, aby każdy Kursant miał swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

 

 

G30

 

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

f66

f67

 

G18

 

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursanci mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

 

 

 

 

wow

loga stopka