Kursy stylizacji brwi THE BEST BROWS

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Rabaty na kosmetyki

Oferujemy naszym Kursantkom rabaty na wybrane marki kosmetyczne tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne kosmetyki.

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie kursu tak, aby przyszłe stylistki brwi mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

Po zakończeniu wybranych kursów Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, kosmetyki oraz wygodne fotele.

Każda z Kursantek pracuje na profesjonalnym zestawie do stylizacji brwi.

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości.

W naszej szkole Kursantki będą miały nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Profesjonalny zestaw narzędzi

Każda z Kursantek otrzyma w prezencie profesjonalny zestaw do stylizacji brwi.

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji brwi, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

Pracujemy w grupach max. do 5 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Zapewniamy materiały dydaktyczne, zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

wow