Kursy stylizacji brwi THE BEST BROWS

G3

 

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

f5

f6

 

G22

 

Rabaty na kosmetyki

Oferujemy naszym Kursantkom rabaty na wybrane marki kosmetyczne tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne kosmetyki.

f54

f55

G23

 

Certyfikat

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie kursu tak, aby przyszłe stylistki brwi mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

f99

f100

 

G25

 

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu wybranych kursów Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

f101

f102

 

G29

 

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, kosmetyki oraz wygodne fotele.

f31

f32

 

G4

 

Własne przybory

Każda z Kursantek pracuje na profesjonalnym zestawie do stylizacji brwi.

f46

f47

 

G14

 

Produkty topowych firm

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości.

f43

f45

 

G28

 

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

f64

f65

 

G15

 

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki będą miały nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

f38

f39

 

G21

 

Profesjonalny zestaw narzędzi

Każda z Kursantek otrzyma w prezencie profesjonalny zestaw do stylizacji brwi.

f37

f44

 

G10

 

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji brwi, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

f56

f103

 

G17

 

Małe grupy - max. 5 osób

Pracujemy w grupach max. do 5 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

f104

f105

 

G30

 

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

f66

f67

 

G18

 

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne, zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

f106

f107

 

G1

 

Baner na facebook'u

Kursantki otrzymują drogą elektroniczną banery na portale społecznościowe z logo szkoły.

f108

f109

 

 

 

 

 

wow

loga stopka