Kursy stylizacji rzęs

G3

 

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość Instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

f5

f6

G22

 

Rabaty

Oferujemy naszym Kursantom rabaty na wybrane marki tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs.

f61

f62

 

G23

 

Certyfikat

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie Kursu tak, aby przyszłe Stylistki Rzęs mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

f82

f83

 

G25

 

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu  kursu, Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

f84

f85

 

G19

 

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku do stylizacji rzęs wyposażonym we wszystkie potrzebne narzędzia, akcesoria i kosmetyki.

f86

f87

 

G4

 

Własne przybory

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw przeznaczony do stylizacji rzęs, którym będzie wykonywać swoje stylizacje.

f88

f89

 

G11

 

Produkty topowych firm

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Korzystamy z produktów wiodących firm tj. Noble Lashes, Mlashes, Mink Lashes.

f89

f63

 

G28

 

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

f64

f65

 

G15

 

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

f38

f39

 

G21

 

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie kursu każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

f37

f91

 

G10

 

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji rzęs, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

f57

f92

 

G6

 

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

f93

f94

 

G30

 

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

f66

f67

 

G18

 

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

f95

f96

 

G31

 

Baner na facebook'u

Kursantki otrzymują drogą elektroniczną banery na portale społecznościowe z logo szkoły.

f97

f98

 

 

 

 

 

wow

loga stopka