Kursy tatuażu

G3

 

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursanci będą przychodzili do Provoque z miłą chęcią.

G23

 

Certyfikat

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie kursu tak, aby przyszli Tatuatorzy mogli pochwalić się swoim Klientom i pokazać, że są profesjonalistami.

f200

 

G25

 

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu kursu, Kursantów czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogli zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

f205 min

 

  

G19

 

Własne miejsce pracy

Każdy z Kursantów będzie pracował przy profesjonalnym stanowisku do tatuażu, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria.

f201

 

G4

 

Własne przybory

Każdy z Kursantów otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw narzędzi.

f202

 

G9

 

Produkty topowych firm

Wyposażyliśmy szkołę w profesjonalne produkty do tatuażu. Każdy z Kursantów zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości.

f203

 

G28

 

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursanci nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

f64 

G15

 

Poczęstunek

W naszej szkole Kursanci mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

f38

G21

 

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie kursu każdy z Kursantów otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

f37

G10

 

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor - artysta tatuator, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

G6

 

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każdy Kursant miał swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

G30

 

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

f67

G18

 

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursanci mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

G32

 

Baner na facebook'u

Kursanci otrzymują drogą elektroniczną banery na portale społecznościowe z logo szkoły.

f204

 

 

loga stopka