Kadra

kinga stawinska

Kinga Stawińska

Wyjątkowa i piękna wizażystka z 8-letnim doświadczeniem. Pracowała dla Chanel czy Bobbi Brown. Pracuje także przy pokazach mody : La Mania, Robert Kupisz, Vistulla, MMC, Bizuu i wiele innych. Realizuje się m.in.:  przy produkcji reklam, filmów i przedstawień teatralnych. Liczne szkolenia które odbyła pozwoliły jej zdobyć ogromne doświadczenie i umiejętności z dziedziny profesjonalnego wizażu. Jej pasją jest przekazywanie wiedzy innym i dzielenie sie swoimi doświadczeniami. Kinga tworzy zarówno delikatne, subtelne make up'y, jak i te najbardziej wyraziste. Pomysłowość, chęć działania i kreatywność, to wszystko co ją wyróżnia. Na co dzień jest niepoprawną optymistką a prawdziwe szczęście daje jej szczęście innych, uwielbia podróże i dobre jedzenie.

anna ciechocka

Anna Piechocka

Instruktor wizażu. Absolwentka poznańskiej Szkoły Charakteryzacji i Perukarstwa MASKA i warszawskiego Studio Sztuki na kierunku Charakteryzacja i Stylizacja. Uczestniczka warsztatów specjalizujących w filmowych efektach specjalnych.

Kiedy ktoś pyta mnie o moją pracę, mówię, żeby wyobrazil sobie, że wskakuje do króliczej nory jak w "Alicji z Krainy Czarów". To zajęcie, którego wykonywanie jest jak czytanie i pisanie jednocześnie, niezwykłej księgi pełnej baśni, opowiadań, ilustracji... czas i przestrzeń nie są ograniczanone żadną koncepcją ani miarą. Każdy dzień niesie ze sobą nową przygodę, wyzwania, satysfakcję. To ciekawe i cenne spotkania z innymi twórcami, wspólna praca i radość z niej.Charakteryzacją, wizażem i stylizacją fryzur zajmuje się od 2007 roku. 

Czym się zajmuję na co dzień? Maluję, czeszę, charakteryzuję do teledysków, reklam, filmów, sesji zdjęciowych, pokazów mody, pracuję dla projektantów i marek odzieżowych. Pracowałam m.in. z Jagą Hupało, Beatą Kozidrak, Anetą Kręglicką, Magdą Gessler, Kasią Stankiewicz, Mariką, Gabą Kulką, Sokołem i Marysią Starostą, Dawidem Kwiatkowskim, Ramoną Ray, Agatą Dziarmagowską.  Projektantami: Robertem Kupiszem, Dawidem Wolińskim, Bizuu, Jacobe Birge Vision, ODIO, Jakubem Pieczarkowskim, Bolą, Jaroslawem Ewertem. Markami: Próchnik, RAGE AGE, SIMPLE, Diverse.

 

K2

Olga Lewińska

Instruktor stylizacji rzęs, z wykształcenia kosmetolog. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu przedłużania rzęs. Zawodowy instruktor stylizacji rzęs prestiżowych centrów szkoleniowych. Regularnie aktualizuje swoją wiedzę na wielu międzynarodowych szkoleniach i konferencjach branżowych. Wyróżniana za swoje stylizacje przez topowych stylistów z Europy - m.in Anastasiya Tomusyak, Irina Andreewa. Laureatka licznych mistrzostw stylizacji rzęs w Polsce i za granicą - m. in. Universe Lash Competition Alicante, Lash it on. Współpracowała przy projektach telewizyjnych. Jej pasją jest stylizacja rzęs i ciągłe podążanie za nowymi trendami w tej dziedzinie. Spełnia się w przekazywaniu tego czego sama kiedyś się nauczyła. Najlepszą nagrodą za jej pracę jest gdy pod jej okiem wyszkoli się następna profesjonalistka. Kocha podróże. Nabywała doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Jest mistrzem w planowaniu i rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Podpisuje się pod stwierdzeniem że nie przepracuje się ani jednej  godziny w życiu jeżeli lubi się to co robi.

K1

Monika Cieślik

Kosmetolog, wizażystka/stylistka oraz maniaczka perfekcyjnych brwi. Dowód na to, że bez przeszkód spełnia marzenia, bo jeśli się chce to można. Znalazła stu procentowy cel w życiu, jest szczęśliwa, radosna i pełna zaangażowania. Otwarcie mówi, że kocha to co robi, dąży do perfekcji systematycznie się szkoląc i trenując. Jest osobą pełną fantazji, pomysłów i kreatywności, a swoją pracę zawsze wykonuje z pasją. Jej makijaże wyróżniają się bogactwem barw i odważnymi połączeniami, ale potrafi pięknie wydobyć urodę poprzez delikatny look. Lubi nietuzinkowy make-up, bogate rzęsy i jak każda kobieta solidne kosmetyki. Jej domeną jest właściwy kształt brwi i ich prawidłowy makijaż. Doradza jak pielęgnować skórę. Dodatkowo prowadzi skromny kanał na YouTube i powoli dąży do spełnienia kolejnych marzeń. Można liczyć na jej wyrozumiałość i ogromną pomoc. Tymczasem spełnia się w starannym i dokładnym przekazywaniu wiedzy dla przyszłych makijażystek.

K7

Małgorzata

Małgorzata Moczulska – Instruktor Stylizacji paznokci. Wyjątkowa i kreatywna stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Technik usług kosmetycznych. Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń. Pasjonatka paznokci, utalentowana i ambitna, dąży do perfekcji. Uwielbia stylizacje akrylowe jak i żelowe. Potrafi sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagających Klientek, nieustannie pogłębia swoją wiedzę o nowości dostępne na rynku. Cierpliwa, pomysłowa i zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą i potrafi dobrze przekazać swoją wiedzę i doświadczenie.

paulina1 min

Paulina Nowak

Makijażem profesjonalnie zajmuje się od kilku lat. Absolwentka Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie. Od zawsze interesowała się sztuką i malarstwem, eksperymentowała również  z makijażem artystycznym, w dzieciństwie zainspirowana charakteryzacją postaci w Cirque de Soleil. Dziś jest trenerką makijażu, pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i programach telewizyjnych. Wykonuje również makijaże okolicznościowe. Uwielbia pokazywać kobietom techniki, które w prosty sposób sprawią, że ich dzień będzie piękniejszy, ponieważ po prostu poczują się lepiej. O to tu chodzi - makijaż ma podkreślić i uwydatnić to, co kochamy w swojej twarzy oraz wyrazić naszą osobowość.

monika r

Monika Racińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku oraz Akademii Wizażu i Stylizacji. Akademię ukończyła z dyplomem uznania za ogólny rozwój w trakcie nauki. Z wykształcenia i pasji kosmetolog/wizażysta/stylista. V-ce Mistrz Polski Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński 2017, a także laureatka makijażowych konkursów internetowych. Stale rozwija się uczestnicząc w wielu szkoleniach z najlepszymi wizażystami z Polski i nie tylko. Pracowała m.in przy Wyborach Miss, czy Mistrzostwach Świata Fitness. Jej prace ukazały się w branżowych gazetach. Makijaż traktuje jako rodzaj sztuki, dba w nim o detale, uwielbia akcenty kolorystyczne, a jej "sekretem" do pięknego i czystego makijażu jest kontrolowane blendowanie. Hobbystycznie zajmuje się fotografią, co jest idealnym dopełnieniem zawodu wizażysty. Jest pokorna, kreatywna, jak i pełna pomysłów. Na co dzień wykonuje makijaże okolicznościowe oraz pracuje przy sesjach zdjęciowych.

karolina żach

Karolina 

Dyplomowana stylistka paznokci. Absolwentka prestiżowych kursów stylizacji paznokci. Nieustannie rozwija się i szkoli w tym kierunku. Ciągle śledzi pojawiające się na rynku trendy i nowości. Z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Nie boi się nowych wyzwań.  Z wielkim profesjonalizmem podchodzi do powierzonych jej zadań.  Uśmiech na twarzy Klientki jest dla niej największą satysfakcją. 


Cierpliwa, punktualna i zorganizowana. Otwarta na drugiego człowieka, pełna ciepła i życzliwości. Sprawia, że Klientka po skończonym zabiegu stylizacji paznokci czuje się zadbana i zrelaksowana co jest jej największym spełnieniem zawodowym.

sergey1 min

Sergey Cheretovich

Profesjonalny fotograf komercyjny. Doświadczenie w fotografii zdobywa od ponad 5 lat. Wykształcenie Akademia Sztuk Pięknych - Architektura Wnętrz oraz Magister Uniwersytetu Warszawskiego z PR i Marketingu. Uczestniczył w wielu sesjach komercyjnych dla polskich i zagranicznych marek, współpracuje z wieloma modelkami w Polsce i na świecie. Pracował w różnych krajach Europy oraz Ameryki: Polska, USA, Rosja, Włochy, Turcja. Duże doświadczenie w różnych stylach fotografii połączone z wiedzą z zakresu social media, otwiera mu możliwości realizacji kreatywnych projektów. Aby zdjęcia były doskonałe i zachwycały odbiorców, używa najlepszych sprzętów: profesjonalne lustrzanki cyfrowe: pełnoklatkowa i reporterska, obiektywy: portretowe, szeroki kąt, teleobiektywy, makro, przenośne studio fotograficzne (tła, lampy, dyfuzory, itp.).

pamela1 min

Pamela Sitnik

Pamela Sitnik – manager. Błyskotliwa, temperamentna i kontaktowa. Prawniczka  – co sprawia że posiada poczucie sprawiedliwości przydatne w pracy zespołowej.  Zawsze uśmiechnięta, dbająca o każdy szczegół tak aby zadowolić najbardziej wymagające Kursantki. Dobra duszyczka, posiadająca umiejętność zarządzania zespołem. Dba o dobrą atmosferę wykazując się także empatią i zrozumieniem w stosunku do każdego Kursanta. Prywatnie piękna brunetka która kocha dobre jedzenie oraz filmy.

stachu1 min

Stachu

Stachu – artysta tatuator z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, właściciel znanego warszawskiego studia tatuażu. W swojej twórczości zajmuje się przede wszystkim tatuażem realistycznym, czarnoszarym oraz kolorowym. Jednocześnie jego prace cechuje duża rozpiętość stylistyczna, w której można spotkać oprócz realizmu również motywy oldschool-owe oraz dotworkowe.

kaja1 min

Kaja

Od ponad 5 lat z zaangażowaniem i wielką pasją oddaje się sztuce stylizacji paznokci. Brała udział w wielu szkoleniach topowych marek podczas których nieustannie rozwijała swój warsztat oraz pogłębiała wiedzę produktową. Kreatywna i cierpliwa. Specjalizuje się w zdobieniach. Potrafi namalować wiele efektownych wzorów. Swoją wiedzę przekazuje w bardzo przystępny sposób.

roza1 min

Róża

Wizażem zajmuje się od 7 lat. Absolwentka studium charakteryzacji, uczestniczka licznych szkoleń. Pracowała dla takich marek jak L'Oreal, Maybeline, Bobbi Brown, Mystik Warsaw, Kontigo. Bardzo ceni sobie indywidualne podejście, które w makijażu jest nieodłącznym czynnikiem każdej pracy. Ogromna różnorodność trendów i kosmetyków na rynku powoduje, że to co robi nigdy się jej nie nudzi. Pasja jaką jest makijaż ciągle skłania ją do rozwoju ale też sprawia, że chce dzielić się tą wiedzą z innymi. Dlatego prowadzenie zajęć to dla niej przyjemność. Przekazuje umiejętności, które są praktyczne i na pewno będą w przyszłości wykorzystywane przez Kursantki. Poza makijażem interesuję się wieloma rzeczami, film, teatr, podróże. Skończyła kulturoznawstwo, które zaszczepiło we niej ciekawość świata i wrażliwość na sztukę. 

 

loga stopka