Kurs fotografii wizaż/paznokcie/rzęsy

KURS fotografii promocyjnej + media społecznościowe basic: makijaż / paznokcie / rzęsy (5h grupa max 10-osobowa) - program kursu został przygotowany specjalnie z myślą o osobach początkujących jak również średniozaawansowanych chcących nauczyć się poprawnie wykonywać zdjęcia swoich prac oraz w efektywny sposób prowadzić swoje profile w mediach społecznościowych. Program kursu w zależności od terminu obejmuje następujące tematy: makijaż / paznokcie / rzęsy

Program szkolenia:

• Omówienie sprzętu potrzebnego do wykonania fotografii
• Światło, lampy, lampa pierścieniowa, softbox, światło dzienne
• Lustrzanka cyfrowa – jak poprawnie wykonywać zdjęcia
• Aparat w telefonie – jak go używać
• Podstawowa obróbka fotografii w programach typu (Photoshop, GIMP oraz aplikacjach na smartfona)

• wykonanie fotografii + podstawowa obróbka

• Media społecznościowe – opis i rodzaje
• Na jakich portalach warto założyć profil
• Jak prowadzić swój profil
• Najczęstsze błędy
• Odpowiednie oznaczanie zdjęć
• Częstotliwość dodawania zdjęć

• Umieszczenie zdjęcia na swoim profilu

CENA 349zł - 5h

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursanci będą przychodzili do Provoque z miłą chęcią.

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursanci nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

W naszej szkole Kursanci mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor - zawodowy fotograf oraz specjalista social media, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

Pracujemy w grupach max. do 10 osób tak, aby każdy Kursant miał swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursanci mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

wow