• Kurs paznokci praca frezarką
    Kurs paznokci praca frezarką

Kurs paznokci - praca frezarką

Kurs paznokci - praca frezarką

KURS PRACY FREZARKĄ (4h grupa max 4-osobowa) - program kursu został przygotowany specjalnie z myślą o osobach początkujących jak również średniozaawansowanych chcących nauczyć się prawidłowej pracy frezarką. Na naszym kursie praktyka stanowi 80% czasu trwania kursu. Jako nieliczni pracujemy na produktach różnych marek tak aby Kursanci mogli sami sprawdzić różnice w konsystencjach, kolorach i innych właściwościach pomiędzy nimi.

 

Program szkolenia:


TEORIA:

• Higiena podczas wykonywania stylizacji
• Choroby skóry dłoni wraz z chorobami paznokci
• BHP w zawodzie stylistki paznokci
• Dezynfekcja i sterylizacja
• omówienie produktów oraz preparatów używanych podczas stylizacji
• budowa paznokci naturalnych oraz omówienie typów płytek
• budowa frezarki
• rodzaje frezarek
• rodzaje frezów
• sposoby pracy frezarką
• usuwanie skórek
• usuwanie lakierów hybrydowych
• usuwanie masy żelowej
• usuwanie masy akrylowej
• frezarka w pedicure

PRAKTYKA:
• Ćwiczenia na własnych dłoniach

CENY

299zł - szkolenie grupowe,

499zł - szkolenie indywidualne

 

CENA 299 / 499 ZŁ

TERMINY

FILMIKI

GALERIA

 

CO NAS WYRÓŻNIA

G3

 

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

f5

f6

 

G22

 

Rabaty

Oferujemy naszym Kursantom rabaty na wybrane marki, tak aby mogli wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne kosmetyki.

f59

f60

G23

 

Certyfikat

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie kursu tak, aby przyszłe Stylistki Paznokci mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

f68

f69

 

G25

 

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu wybranych kursów, Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

f70

f71

 

G5

 

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy profesjonalnym stanowisku do stylizacji paznokci, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, lakiery, inne produkty oraz wygodne fotele.

f72

f73

 

G4

 

Własne przybory

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw narzędzi, którymi będzie wykonywać swoje stylizacje.

f42

f41

 

G9

 

Produkty topowych firm

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Pracujemy na produktach wiodących firm tj. Indigo, Semilac, Neonail, SPN, NC Nails Company, Mistero Milano i wiele innych.

f40

f48

 

G28

 

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

f64

f65

 

G15

 

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki Mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

f38

f39

 

G21

 

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie wybranych kursów każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

f37

f74

 

G10

 

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji paznokci, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

f58

f75

 

G6

 

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

f76

f77

 

G30

 

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

f66

f67

 

G18

 

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

f78

f79

 

G32

 

Baner na facebook'u

Kursantki otrzymują drogą elektroniczną banery na portale społecznościowe z logo szkoły.

f80

f81

 

 

 

loga stopka