Kurs - umaluj paznokcie samej sobie

Szkolenie „Umaluj sobie sama” (5h - grupa max 8-osobowa) – przeznaczone jest dla osób, które chciałyby nauczyć się malować paznokcie same sobie.

PROGRAM:

- zasady BHP
- organizacja stanowiska pracy
- dezynfekcja i sterylizacja
- narzędzia i preparaty
- wskazania i przeciwwskazania do manicure
- choroby skóry i paznokci

*Manicure kosmetyczny :

- omówienie budowy dłoni i paznokcia
- omówienie chorób skóry i płytki paznokcia
- manicure klasyczny
- techniki malowana jednym kolorem i zmywania paznokci
- techniki malowania french
- metody usuwania lakieru

- ćwiczenia z wykonywania manicure oraz malowania paznokci na własnej dłoni

*Manicure HYBRYDOWY

- wprowadzenie
- omówienie przeciwwskazań do stylizacji
- omówienie składu zestawu: base , color, top, monophase
- zasady przygotowania naturalnej płytki
- zasady malowania paznokci jednym kolorem
- zasady malowania french manicure
- metody usuwanie lakieru

- ćwiczenia z malowania paznokci na własnej dłoni

* Stylizacja paznokci u stóp

- omówienie budowy stopy
- omówienie chorób płytki paznokcia
- omówienie chorób stóp
- dezynfekcja stóp
- prawidłowy dobór narzędzi
- dezynfekcja i sterylizacja narzędzi
- omówienie przeciwwskazań do stylizacji
- techniki aplikacji lakieru i hybrydy na płytkę paznokci stopy

CENA 449 ZŁ

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Rabaty

Oferujemy naszym Kursantom rabaty na wybrane marki, tak aby mogli wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne kosmetyki.

Po zakończeniu wybranych kursów wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie kursu tak, aby przyszłe Stylistki Paznokci mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

Po zakończeniu wybranych kursów, Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Każda z Kursantek będzie pracowała przy profesjonalnym stanowisku do stylizacji paznokci, wyposażonym we wszystkie potrzebne akcesoria, lakiery, inne produkty oraz wygodne fotele.

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw narzędzi, którymi będzie wykonywać swoje stylizacje.

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Pracujemy na produktach wiodących firm tj. Indigo, Semilac, Neonail, SPN, NC Nails Company, Mistero Milano i wiele innych.

W naszej szkole Kursantki Mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Na miłe zakończenie wybranych kursów każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji paznokci, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

Pracujemy w grupach max. do 8 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.