Kurs stylizacji rzęs Hollywood Effect

KURS STYLIZACJI RZĘS HOLLYWOOD EFFECT

KURS STYLIZACJI RZĘS HOLLYWOOD EFFECT 8h

8h

Kurs stylizacji rzęs hollywood effect (8h - grupa max 4-osobowa) – Szkolenie z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą objętościową skierowane jest dla osób,które ukończyły kurs podstawowy z metody 1:1.

W metodzie objętościowej wykorzystuje się bardzo lekkie rzęsy dzięki czemu można uzyskać spektakularny efekt tzw. „Hollywood” bez obciążenia rzęs naturalnych.
Zaaplikowane rzęsy utrzymują się ok. 2 miesięcy jednak konieczne jest uzupełnienie co 3-4 tyg.
Profesjonalne przedlużenie rzęs u wykwalifikowanej stylistki nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych.

1 dzień - teoria i praktyka

-zasady BHP i sanepid
- nazewnictwo ‘russian volume’ mega volume’ ‘hollywood’ itp.,
- przeciwwskazania do wykonania zabiegu
- przygotowanie stanowiska pracy
- przygotowanie klientki do zabiegu
- omówienie produktów i narzędzi wykorzystywanych do zabiegu
-omówienie rodzajów rzęs dostępnych na rynku pod kątem grubości, długości i skrętu
-analiza kształtu oka
- zasady profesjonalnego i bezpiecznego przedłużenia rzęs krok po kroku
- uzupełnienie rzęs
- profesjonalne zdjęcie przedłużonych rzęs
- zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
- aplikacja rzęs brązowych, kolorowych, z cyrkoniami

I Ćwiczenia na główce treningowej

-nauka pracy z pincetami
- nauka tworzenia kępek
-techniki łączenia kępek
- techniki separowania rzęs
-techniki prawidłowego przyklejenia rzęsy syntetycznej
-techniki nadawania prawidłowych kierunków rzęs przedłużonych

II Ćwiczenia na modelce

-wywiad z klientką, analiza jej kształtu oczu
-przygotowanie stanowiska, odpowiednich rzęs (długość, grubość, skręt)
- demakijaż oczu i przygotowanie rzęs klientki do przedłużenia
- doklejenie rzęs –właściwe przedłużenie rzęs na modelce
- mechaniczne zdjęcie źle przyklejonej kępki
- nauka rozdzielenia sklejonych rzęs
- ostateczne nadanie pożądanego efektu

Sesja zdjęciowa:
Przedstawiająca efekty pracy Kursanta „przed” i „po”

Po kursie każda Kursantka otrzymuje dyplom ukończenia kursu Hollywood Effect.
Każda Kursantka otrzymuję skrypt z potrzebnymi informacjami i wskazówkami z kursu.

CENA 790zł/8h

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość Instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Rabaty

Oferujemy naszym Kursantom rabaty na wybrane marki tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs.

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie Kursu tak, aby przyszłe Stylistki Rzęs mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

Po zakończeniu  kursu, Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku do stylizacji rzęs wyposażonym we wszystkie potrzebne narzędzia, akcesoria i kosmetyki.

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw przeznaczony do stylizacji rzęs, którym będzie wykonywać swoje stylizacje.

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Korzystamy z produktów wiodących firm tj. Noble Lashes, Mlashes, Mink Lashes.

W naszej szkole Kursantki mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji rzęs, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.