Kurs stylizacji rzęs metoda 1:1

KURS STYLIZACJI RZĘS METODA 1:1

KURS STYLIZACJI RZĘS METODĄ 1:1

Kurs przyklejania rzęs metodą 1:1 jest jedną z najprostszych możliwości stylizacji oka. Polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy pojedynczych włosków. Prezentowane szkolenie nauczy kursantki podstaw przedłużania rzęs, dzięki czemu będą mogły uszczęśliwiać inne kobiety i same siebie. Metoda ta należy do najprostszych i najbardziej popularnych na rynku. Nasz kurs jest początkiem drogi do bycia mistrzem w stylizacji rzęs.

Zachęcamy do skorzystania z oferty kursu. Dzięki niemu staniecie się profesjonalistami.

8h

Kurs stylizacji rzęs 1:1 (8h - grupa max 4-osobowa) – Szkolenie podstawowe z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 skierowane jest dla osób początkujących, nie mających wcześniej styczności z rzęsami lub dla osób które odbyły szkolenie w innej firmie i nie są zadowolone z efektów.

Pojedyncza rzęsa syntetyczna jest przytwierdzana pojedynczo do jednej rzęsy naturalnej, gdy rzęsa naturalna kończy cykl i wypada – rzęsa syntetyczna wypada razem z nią.
Zaaplikowane rzęsy utrzymują się ok. 2 miesięcy jednak konieczne jest uzupełnienie co 3-4 tyg.
Profesjonalne przedlużenie rzęs u wykwalifikowanej stylistki nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych.

1 dzień 8h - teoria i praktyka

- podstawowe informacje o rzęsach, fazy wzrostu rzęs
- zasady BHP i sanepid
- rzęsy syntetyczne VS rzęsy z naturalnego włosia
- przeciwwskazania do wykonania zabiegu
- przygotowanie stanowiska pracy
- przygotowanie klientki do zabiegu
- omówienie produktów i narzędzi wykorzystywanych do zabiegu
- omówienie rodzajów rzęs dostępnych na rynku pod kątem grubości, długości i skrętu
- analiza kształtu oka, dobranie odpowiednich rzęs
- zasady profesjonalnego i bezpiecznego przedłużenia rzęs krok po kroku
- praca z „trudnymi rzęsami”
- uzupełnienie rzęs
- profesjonalne zdjęcie przedłużonych rzęs
- zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
- aplikacja rzęs brązowych, kolorowych, z cyrkoniami
- marketing

I Ćwiczenia na główce treningowej

- nauka pracy z pincetami
- techniki separowania rzęs
- techniki prawidłowego przyklejenia rzęsy syntetycznej
- techniki nadawania prawidłowych kierunków rzęs przedłużonych

II Ćwiczenia na modelce

Sesja zdjęciowa:
Przedstawiająca efekty pracy Kursanta „przed” i „po”

Po kursie każda Kursantka otrzymuje dyplom ukończenia kursu 1:1.
Każda Kursantka otrzymuję skrypt z potrzebnymi informacjami i wskazówkami z kursu.

16h

Kurs stylizacji rzęs 1:1 SUPER (16h - grupa max 4-osobowa) – Szkolenie podstawowe z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 skierowane jest dla osób początkujących, nie mających wcześniej styczności z rzęsami lub dla osób które odbyły szkolenie w innej firmie i nie są zadowolone z efektów.

1 dzień 8h - teoria i praktyka

- podstawowe informacje o rzęsach, fazy wzrostu rzęs
- zasady BHP i sanepid
- rzęsy syntetyczne VS rzęsy z naturalnego włosia
- przeciwwskazania do wykonania zabiegu
- przygotowanie stanowiska pracy
- przygotowanie klientki do zabiegu
- omówienie produktów i narzędzi wykorzystywanych do zabiegu
- analiza kształtu oka, dobranie odpowiednich rzęs
- zasady profesjonalnego i bezpiecznego przedłużenia rzęs krok po kroku
- praca z „trudnymi rzęsami”
- uzupełnienie rzęs
- profesjonalne zdjęcie przedłużonych rzęs
- zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
- aplikacja rzęs brązowych, kolorowych, z cyrkoniami
- marketing

I Ćwiczenia na główce treningowej

- nauka pracy z pincetami
- techniki separowania rzęs
- techniki prawidłowego przyklejenia rzęsy syntetycznej
- techniki nadawania prawidłowych kierunków rzęs przedłużonych

II Ćwiczenia na modelce

2 dzień 8h - praktyka

I Ćwiczenia na modelce

Sesja zdjęciowa:
Przedstawiająca efekty pracy Kursanta „przed” i „po”

Po kursie każda Kursantka otrzymuje dyplom ukończenia kursu 1:1.

CENA 549zł/8h  749zł/16h

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość Instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Rabaty

Oferujemy naszym Kursantom rabaty na wybrane marki tak aby mogły wyposażyć swoje pierwsze kuferki w profesjonalne produkty do stylizacji rzęs.

Po zakończonym kursie wręczany jest certyfikat potwierdzający ukończenie Kursu tak, aby przyszłe Stylistki Paznokci mogły pochwalić się swoim Klientkom i pokazać, że są profesjonalistkami.

Po zakończeniu  kursu, Kursantki czeka profesjonalna sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku do stylizacji rzęs wyposażonym we wszystkie potrzebne narzędzia, akcesoria i kosmetyki.

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw przeznaczony do stylizacji rzęs, którym będzie wykonywać swoje stylizacje.

Wyposażyliśmy szkołę w świeże, kosmetyczne perełki. Każda z Kursantek zapozna się z szerokim i różnorodnym asortymentem. Nasze produkty są nowe i bardzo dobrej jakości. Korzystamy z produktów wiodących firm tj. Noble Lashes, Mlashes, Mink Lashes.

kurs rzęs warszawa

W naszej szkole Kursantki mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

kurs przyklejania rzęs Warszawa

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, specjalista stylizacji rzęs, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci, zdecydowanie ” nie pracują za karę”.

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te wyświetlane indywidualnie jak i inne w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.