Aktualności / Eventy

Serdecznie zapraszamy na kursy Stylizacji Paznokci (podstawowy i zdobienia), Kursy Stylizacji Rzęs (1:1, 2:1/3:1, Hollywood Effect), Kursy Stylizacji Brwi (Perfect Brows)

niedziela, 02 October 2016 23:35

Kurs wizażu weekendowy

Dziękujemy naszym zdolnym Kursantkom za mile spędzony czas podczas kursu wizażu weekendowego. Życzymy Wam wielu sukcesów na Waszej wizażowej drodze oraz zmalowania pięknych makijaży :)

środa, 13 July 2016 12:15

Kosmetyczne perełki

Instruktorki naszej szkoły pomimo tak szerokiego wyboru kosmetyków , w które wyposażyły szkołę zakupiły kolejne nowości. Tym razem są to kosmetyczne perełki firmy Tarte oraz  Chanel ponieważ nasze kursantki zasługują na odrobinę luksusu.

sobota, 09 July 2016 10:48

Pokaz makijaży

Provogue zorganizowała pokaz makijaży, w którym wzięły udział profesjonalne, doświadczone modelki, pozujące już dla topowych czasopism makijażowych. Owocem tego wydarzenia jest wspaniała sesja zdjęciowa, którą zamieściliśmy w naszej galerii.