Image

KURSY WIZAŻU

Ocena kursu: 96.67% - 9 głosów

Razem:

Kurs stylizacji brwi – sprawdź ofertę szkoły make-up i stylizacji Provoque Warszawa

Zadbana twarz to przede wszystkim piękne brwi, które doskonale podkreślą urodę właścicielki i zaakceptują harmonię jej twarzy. Profesjonalne wystylizowane brwi są dopasowane do typu urody, kształtu twarzy oraz kolorystycznie dobrane do włosów i karnacji modelki. Perfekcyjny makijaż to doskonała wizytówka każdej kobiety - zacznij od brwi!

Doskonalenie techniki perfekcyjnego kształtowania brwi, najlepiej przeprowadzać pod okiem specjalisty - praktyka. Kurs stylizacji brwi w Provoque Warszawa to świetnie przygotowane szkolenie, bazujące na latach doświadczenia naszych instruktorów.

Kurs stylizacji brwi złożony jest z części teoretycznej i praktycznej. Na elementy teorii składa się m.in. przygotowanie stanowiska do zabiegu - w tym omówienie zasad BHP oraz sterylizacji przyborów i narzędzi. Część wykładowa obejmuje również przedstawienie różnych typów twarzy oraz dopasowanie do nich kształtu i koloru brwi.

Druga część kursu opiera się na wykorzystaniu zgromadzonej wiedzy w praktyce. Kursanci poznają tu najczęstsze błędy, popełniane podczas dobierania brwi Klientom. Nauczą się również korzystać z podstawowych narzędzi, niezbędnych do wykonania zabiegu - pęsety, henny oraz innych kosmetyków do stylizacji brwi.

Kursy w Provoque Warszawa prowadzone są przez cenionych wykładowców, którzy z zaangażowaniem pozwalają kursantom korzystać ze swojej wiedzy i doświadczenia, zgromadzonego przez lata. Dzięki temu, nasi kursanci wiedzą nie tylko, jak prawidłowo wystylizować brwi, ale także uczą się pracy z Klientem i profesjonalnego podejścia do każdego zabiegu, który jest wizytówką najlepszych specjalistów.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się