Slide background

Zawodowy kurs przedłużania i zagęszczania włosów

Kurs makijażu permanentnego 3-dniowy (30 godzin zegarowych - grupa max 4-osobowa) -Kurs poprowadzi Instruktorka Klaudia Piaskowska, która Londyńskimi technikami pigmentacji podbija branżę Beauty w Polsce. Ekspert brwi prosto z Londynu. Absolwentka oraz były instruktor stylizacji brwi SoMe Beauty London. Szkolenie podstawowe z pigmentacji brwi techniką magic ombre / pudrową /bezkonturowej pigmentacji - natural EFFECT. Szkolenie jest przeznaczone dla osób chcących zacząć swą przygodę z makijażem permanentnym i nabyć umiejętność wykonywania makijaży zgodnie z aktualnymi trendami. 90% praktyki już od pierwszych godzin szkolenia. Każda z Kursantek pracuje na 4 modelkach apewnionych przez szkołę.  

PROGRAM


 icon copy Dzień pierwszy –10h

TEORIA
* BHP - cele wskazania, przeciwskazania.   

* WYWIAD Z KLIENTEM - Informacje dla klienta, postępowania po zabiegu, jak dać klientce poczucie bezpieczeństwa.   

* PRAWO: Przepisy prawa - formularz świadomej zgody, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, reklamacje.   

* EKONOMICZNE PRZYGOTOWANIE MIEJSCA PRACY - Nauczysz się Ekonomicznego zagospodarowania miejsca pracy (narzędzia, minimalizacja zużycia produktów) oraz Organizacji Miejsca pracy w dwie minuty.   

* BUDOWA SKÓRY WZGLĘDEM BIOLOGII- Poznasz różnicę między tatuażem a makijażem permanentnym. Tajniki płytkiej pigmentacji.

* WSZYSTKO O PIGMENTACH: Jakie pigmenty wybrać ? Czy marka ma znaczenie ? Organiczne czy nieorganiczne ? Różnice.


PRAKTYKA

* PRAKTYKA: Już przy Pracy na skórkach zaczniesz wypracowywanie lekkiej ręki. Dowiesz się Co tworzy piękny cień.   

* RYSUNEK: Rysunek wstępny- do perfekcyjnego rysunku potrzebujesz tylko JEDNEJ rzeczy! Mniej = więcej. Od dziś możesz wyrzucić swoje kredki i naklejki szablonowych brwi.   

* WIZUALIZACJA:  Jak wykonać makijaż brwi przed pigmentacją -wizualizacja brwi dla klienta przed przystąpieniem do zabiegu.   

* MODELKA POKAZOWA - instruktor.   

* PO ZABIEGU - Pokażę Ci jak zniwelować zaczerwienienie po zabiegu oraz jak pomalować klientkę by wykonać perfekcyjne zdjęcie na Twoje social media.

 

icon copy Dzień drugi - 10h

* Twoja pierwsza mini sesja zdjęciowa jako Linergistka!   

* PRAKTYKA - 2 MODELKI dla każdej z Kursantek   

* FOTOGRAFIA . Jak robić Zdjęcia klientkom & jakie oświetlenie wybrać/ ustawić.

 

icon copy Dzień trzeci - 10h

* PRAKTYKA - 2 MODELKI dla każdej z Kursantek

* Szybki FOTOSHOP: idealna cera, zdjęcie jak z reklamy.     

* MARKETING: social media: porady, sprawdzone schematy reklamowe.   

* Jak rozpocząć prace, zbudować portfolio.

 

Image

TERMINY

ZAWODOWY KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO 3-DNIOWY (30h)

(grupa max 4 osobowa)


2021 r.

 

Czerwiec

termin : 21.06 - 23.06 - WARSZAWA

termin : 25.06 - 27.06 - GDAŃSK

LIpiec

termin : 06.07 - 08.07 - WROCŁAW

termin : 19.07 - 21.07 - WARSZAWA

termin : 26.07 - 28.07 - POZNAŃ

Sierpień

termin : 10.08 - 12.08 WROCŁAW

termin : 23.08 - 25.08 WARSZAWA

termin : 30.08 - 01.09 GDAŃSK

 

 

 

CENA 5999zł - 30h

Opinie Facebook

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nasz zespół

kinga

Kinga Stawińska

Wizażystka z 8-letnim doświadczeniem. Pracowała dla Chanel czy Bobbi Brown. Pracuje także przy pokazach mody : La Mania, Robert Kupisz, Vistula, MMC, Bizuu i wiele innych.

więcej

Dominika Stolarczyk

Dominika Stolarczyk

Instruktor medycyny estetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Pedagogiki. Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które w pełni wykorzystuje w codziennej pracy z Kursantami/Klientami.

więcej

Kaja

Marta Dechnik  

Instruktor stylizacji rzęs i doświadczona stylistka. Sama szkoliła się u najlepszych instruktorów w Polsce i Szwecji. Ma perfekcyjnie opanowane wszystkie techniki tworzenia kępek.

więcej

Monika Racińska

Monika Racińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej oraz Akademii Wizażu i Stylizacji. V-ce Mistrz Polski Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński. Stale rozwija się uczestnicząc w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą.

więcej

Klaudia Kluma

Klaudia Kluma

Klaudia Kluma – wizażystka posiadająca przepastną wiedzę dotyczącą dostępnych na rynku kosmetyków. Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości BM.

więcej

Stachu

Stachu

Stachu – artysta tatuator z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, właściciel znanego warszawskiego studia tatuażu.

więcej

Pamela

Pamela

Pamela Sitnik – manager. Błyskotliwa, temperamentna i kontaktowa. Prawniczka – co sprawia że posiada poczucie sprawiedliwości przydatne w pracy zespołowej. Zawsze uśmiechnięta.

więcej

sergey min

Sergey Cheretovich

Fotografia jest jego pasją.
Stara się by miłość do fotografowania była widoczna w każdym zdjęciu, które oddaję w Państwa ręce. Absolwent wielu kursów oraz Akademii Sztuk Pięknych.

więcej

KG5

Karolina

Dyplomowana stylistka paznokci. Absolwentka prestiżowych kursów stylizacji paznokci. Nieustannie rozwija się i szkoli w tym kierunku.
Uśmiech Klientki jest dla niej największą satysfakcją.

więcej

kaja min

Kaja 

Utalentowana, bardzo ambitna, posiadająca imponującą wiedzę i świetne podejście do Kursantów i Klientów. Lubuje się w stylizacjach żelowych. Jest w stanie namalować to czego Klientka oczekuje.

więcej

olga lewinska

Olga Lewińska

Instruktor stylizacji rzęs, z wykształcenia kosmetolog. Laureatka licznych konkursów w Polsce i za granicą, w tym w Mediolanie. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu przedłużania rzęs.

więcej

KG7

Małgorzata

Instruktor stylizacji paznokci, niezwykle wszechstronnie uzdolniona kosmetyczka z dużym doświadczeniem zawodowym.
Lubuje się w stylizacji paznokci oraz zdobieniach.

więcej

anna ciechocka

Anna Piechocka

Instruktor wizażu. Na co dzień maluje, czesze, charakteryzuje do teledysków, reklam, filmów, sesji zdjęciowych, pokazów mody, pracuje dla najlepszych projektantów i marek odzieżowych. 

więcej

Klaudia Piaskowska

Klaudia Piaskowska

Londyńskimi technikami pigmentacji podbija branżę Beauty w Polsce. Ekspert brwi prosto z Londynu. Doświadczenie zebrane na skali światowej.

więcej

CO NAS WYRÓŻNIA

Image

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość Instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat w języku angielskim, certyfikat w języku polskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dokumenty te są honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty posiadają 3-stopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym gołym okiem zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem.

Image
Image

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu kursu Kursantki czeka sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku do makijażu permanentnego wyposażonym we wszystkie potrzebne narzędzia, akcesoria i kosmetyki.

Image
Image

Własne przybory

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw przeznaczony do wykonania makijażu permanentnego, którym będzie wykonywać swoje stylizacje.

Programy kursów

Wybierając nasze szkolenie masz pewność że program kursu zostanie zrealizowany co do myślnika!

Image
Image

Konsultant 24h

Specjalnie dla naszych Kursantów uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Konsultant 24h”. Polega ona na tym, że jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące produktów, narzędzi, wyposażenia, kwestii technicznych lub przepisów prawnych możesz w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu bezpłatnie skontaktować się przez całą dobę z naszym konsultantem który udzieli wszelkich informacji.

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

Image
Image

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie kursu każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

Image
Image

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, zawodowa linergistka, która chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci oraz bardzo pomocni.

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Image
Image

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

Raty

Płatności za kurs można dokonać w 2 równych ratach

Image
Image

Darmowe konto PREMIUM

Każdy Kursant otrzymuje w prezencie na okres 3 miesięcy konto „premium” na portalu polecana-wizazystka.pl, tak aby móc szybko wypromować swoje usługi.

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te w formie elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

Image
Image

Rabaty na kursy

Kursant otrzymuje 5% rabat na każdy następny kurs.

Image

KURSY WIZAŻU

Razem:

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się