Slide background

Zawodowy kurs medycyny estetycznej 3-dniowy

Zawodowy 3-stopniowy kurs wypełniania kwasem hialuronowym (3 dni - 24 godziny zegarowe - grupa max 3-osobowa)

Szkolenie z technik modelowania i powiększania ust oraz pełnej wolumetrii twarzy wraz z wypełnianiem zmarszczek, doliny łez oraz korektą kształtu nosa z wykorzystaniem usieciowanego a także nieusieciowanego kwasu hialuronowego – poziom podstawowy i zaawansowany + zastosowanie hialuronidazy. Celem szkolenia jest nabycie przez Kursanta wiedzy z zakresu wskazań i przeciwwskazań do zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Podczas kursu uczestnik nabywa umiejętności do prawidłowego zastosowania preparatu. Zdobywa kwalifikacje do wykonywania zabiegów adekwatnie do potrzeb klienta.

Szkolenie wyróżnia się uzupełnieniem wiedzy z zakresu umiejętności rozdzielania preparatu i zastosowania hialuronidazy w przypadku powikłań. 

Skierowane jest do osób, które chcą rozpocząć wykonywanie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, bądź chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. 

Organizator zapewnia modelki do zabiegów

PROGRAM


 icon copy Dzień pierwszy –8h

OMÓWIENIE PODSTAWOWYCH ZASAD PRACY W GABINECIE KOSMETOLOGICZNYM, OPIS, CHARAKTERYSTYKA I ZASTOSOWANIE KWASU HIALURONOWEGOPOWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST TECHNIKAMI: METODA KLASYCZNA, NA PŁASKO, BABY DOLL, RUSSIAN LIPS I FRENCH KISS, TECHNIKI ŁĄCZONE

TEORIA
1.   Podstawowe zasady pracy w gabinecie kosmetologicznym z uwzględnieniem zasad BHP

2.   Anatomia w aspekcie medycyny estetycznej

3.   Charakterystyka kwasu hialuronowego

4.   Przeciwwskazania do zastosowania kwasu hialuronowego

5.   Rodzaje kwasów hialuronowych, różnice sieciowania i dostępność preparatów w Polsce

6.   Okolice, w których można stosować kwas hialuronowy według ich sieciowania

7.   Rozdzielanie kwasu hialuronowego 

8.   Procedury zabiegowe – zgody oraz wywiad z pacjentem

9.   Opis przebiegu pełnego zabiegu wraz ze sposobami znieczulania obszaru iniekcji

10.   Powikłania, działania niepożądane po kwasie hialuronowym i sposoby ich leczenia

11.   Wizyta kontrolna pacjenta. Dodatkowe podanie preparatu: zasady i czas pozabiegowy

12.   Powiększanie i modelowanie ust – omówienie technik i zasad iniekcji

13.   Zasady dobierania technik


PRAKTYKA

1. Nauka podawania preparatu na modelkach - samodzielne wykonanie zabiegów powiększania i modelowania ust z uwzględnieniem technik: Metoda klasyczna, Na płasko, Baby doll, Russian Lips i French Kiss. Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem certyfikowanego szkoleniowca.

icon copy Dzień drugi - 8h

WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH, LWIEJ ZMARSZCZKI I ZMARSZCZEK MIMICZNYCH, DOLINY ŁEZ ORAZ KOREKTA KSZTAŁTU NOSA

TEORIA

1. Przypomnienie i omówienie części teoretycznej 

2. Analiza obszarów, w których można zastosować kwas hialuronowy 

3. Sieciowanie preparatów 

4. Techniki iniekcji

PRAKTYKA

1. Nauka podawania preparatów na modelkach – samodzielnie podanie kwasu hialuronowego w okolice: zmarszczek poprzecznych czoła oraz tzw „lwiej zmarszczki”, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek mimicznych, wypełnianie doliny łez oraz korekty kształtu nosa

icon copy Dzień trzeci - 8h

WOLUMETRIA I KONTUROWANIE TWARZY + ZASTOSOWANIE HIALURONIDAZY W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

TEORIA

1.  Przypomnienie i omówienie części teoretycznej 

2.  Analiza obszarów, w których można zastosować kwas hialuronowy 

3.  Sieciowanie preparatów

4.  Techniki iniekcji 

5.  Hialuronidaza – opis, rodzaje, zastosowanie i proces

PRAKTYKA

1. Nauka podawania preparatów na modelkach – samodzielnie podanie kwasu hialuronowego w okolice: kości jarzmowych, kości policzkowych, żuchwy oraz brody

Image

 

 

 

CENA 5999zł - 24h

Opinie Facebook

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nasz zespół

kinga

Kinga Stawińska

Wizażystka z 8-letnim doświadczeniem. Pracowała dla Chanel czy Bobbi Brown. Pracuje także przy pokazach mody : La Mania, Robert Kupisz, Vistula, MMC, Bizuu i wiele innych.

więcej

Dominika Stolarczyk

Dominika Stolarczyk

Instruktor medycyny estetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Pedagogiki. Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które w pełni wykorzystuje w codziennej pracy z Kursantami/Klientami.

więcej

Kaja

Marta Dechnik  

Instruktor stylizacji rzęs i doświadczona stylistka. Sama szkoliła się u najlepszych instruktorów w Polsce i Szwecji. Ma perfekcyjnie opanowane wszystkie techniki tworzenia kępek.

więcej

Monika Racińska

Monika Racińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej oraz Akademii Wizażu i Stylizacji. V-ce Mistrz Polski Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński. Stale rozwija się uczestnicząc w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą.

więcej

Klaudia Kluma

Klaudia Kluma

Klaudia Kluma – wizażystka posiadająca przepastną wiedzę dotyczącą dostępnych na rynku kosmetyków. Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości BM.

więcej

Stachu

Stachu

Stachu – artysta tatuator z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, właściciel znanego warszawskiego studia tatuażu.

więcej

Pamela

Pamela

Pamela Sitnik – manager. Błyskotliwa, temperamentna i kontaktowa. Prawniczka – co sprawia że posiada poczucie sprawiedliwości przydatne w pracy zespołowej. Zawsze uśmiechnięta.

więcej

sergey min

Sergey Cheretovich

Fotografia jest jego pasją.
Stara się by miłość do fotografowania była widoczna w każdym zdjęciu, które oddaję w Państwa ręce. Absolwent wielu kursów oraz Akademii Sztuk Pięknych.

więcej

KG5

Karolina

Dyplomowana stylistka paznokci. Absolwentka prestiżowych kursów stylizacji paznokci. Nieustannie rozwija się i szkoli w tym kierunku.
Uśmiech Klientki jest dla niej największą satysfakcją.

więcej

kaja min

Kaja 

Utalentowana, bardzo ambitna, posiadająca imponującą wiedzę i świetne podejście do Kursantów i Klientów. Lubuje się w stylizacjach żelowych. Jest w stanie namalować to czego Klientka oczekuje.

więcej

olga lewinska

Olga Lewińska

Instruktor stylizacji rzęs, z wykształcenia kosmetolog. Laureatka licznych konkursów w Polsce i za granicą, w tym w Mediolanie. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu przedłużania rzęs.

więcej

KG7

Małgorzata

Instruktor stylizacji paznokci, niezwykle wszechstronnie uzdolniona kosmetyczka z dużym doświadczeniem zawodowym.
Lubuje się w stylizacji paznokci oraz zdobieniach.

więcej

anna ciechocka

Anna Piechocka

Instruktor wizażu. Na co dzień maluje, czesze, charakteryzuje do teledysków, reklam, filmów, sesji zdjęciowych, pokazów mody, pracuje dla najlepszych projektantów i marek odzieżowych. 

więcej

Klaudia Piaskowska

Klaudia Piaskowska

Londyńskimi technikami pigmentacji podbija branżę Beauty w Polsce. Ekspert brwi prosto z Londynu. Doświadczenie zebrane na skali światowej.

więcej

CO NAS WYRÓŻNIA

Image

Przyjazna atmosfera

W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Biały wystrój, otwartość i życzliwość Instruktorów sprawi, że Kursantki będą przychodziły do Provoque z miłą chęcią.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat w języku angielskim, certyfikat w języku polskim oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dokumenty te są honorowane na terytorium całej Europy. Nasze certyfikaty posiadają 3-stopniowy system zabezpieczeń, łącznie z niewidocznym gołym okiem zabezpieczeniem UV oraz specjalnym hologramem.

Image
Image

Sesja zdjęciowa

Po zakończeniu kursu Kursantki czeka sesja zdjęciowa, której owoce będą mogły zamieścić w swoim pierwszym portfolio.

Własne miejsce pracy

Każda z Kursantek będzie pracowała przy własnym profesjonalnym stanowisku do makijażu permanentnego wyposażonym we wszystkie potrzebne narzędzia, akcesoria i kosmetyki.

Image
Image

Własne przybory

Każda z Kursantek otrzyma na czas trwania kursu profesjonalny zestaw przeznaczony do wykonania makijażu permanentnego, którym będzie wykonywać swoje stylizacje.

Programy kursów

Wybierając nasze szkolenie masz pewność że program kursu zostanie zrealizowany co do myślnika!

Image
Image

Konsultant 24h

Specjalnie dla naszych Kursantów uruchomiliśmy bezpłatną usługę „Konsultant 24h”. Polega ona na tym, że jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące produktów, narzędzi, wyposażenia, kwestii technicznych lub przepisów prawnych możesz w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu bezpłatnie skontaktować się przez całą dobę z naszym konsultantem który udzieli wszelkich informacji.

Monitorowany bezpłatny parking

Miejsca parkingowe na terenie szkoły oraz przy ulicy są monitorowane dzięki czemu Kursantki nie muszą się obawiać pozostawienia swoich samochodów.

Image
Image

Poczęstunek

W naszej szkole Kursantki mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, napojów i poczęstunku codziennie przez cały czas trwania kursu.

Upominek na koniec kursu

Na miłe zakończenie kursu każda z Kursantek otrzyma od nas prezent „niespodziankę”.

Image
Image

Profesjonalni instruktorzy

Kursantów szkoli profesjonalny instruktor, zawodowa linergistka, która chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi instruktorzy są mili i otwarci oraz bardzo pomocni.

Małe grupy - max. 4 osoby

Pracujemy w grupach max. do 4 osób tak, aby każda Kursantka miała swobodny i stały kontakt z instruktorem, który będzie zawsze „pod ręką” aby  zaoferować swoją pomoc.

Image
Image

Prezentacje multimedialne

Podczas kursów korzystamy z prezentacji mulitimedialnych dzięki czemu w szybki sposób możemy przekazać wiedzę teoretyczną.

Raty

Płatności za kurs można dokonać w 2 równych ratach

Image
Image

Darmowe konto PREMIUM

Każdy Kursant otrzymuje w prezencie na okres 3 miesięcy konto „premium” na portalu polecana-wizazystka.pl, tak aby móc szybko wypromować swoje usługi.

Materiały naukowe

Zapewniamy materiały dydaktyczne zarówno te w formie elektronicznej jak i na życzenie w wersji papierowej, które Kursantki mogą zabrać do domu i dzięki nim utrwalać swoją wiedzę.

Image
Image

Rabaty na kursy

Kursant otrzymuje 5% rabat na każdy następny kurs.

Image

KURSY WIZAŻU

Razem:

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się