Zawodowy kurs stylizacji paznokci weekendowy

Zawodowy kurs stylizacji paznokci weekendowy

Image
Image
Image
Image

KURSY WIZAŻU

Ocena kursu: 94.16% - 66 głosów

Razem:

Kurs stylizacji paznokci - kurs manicure – sprawdź ofertę Provoque Warszawa

Piękne paznokcie docenia coraz więcej kobiet - coraz częściej decydują się na usługi stylisty paznokci. Jeśli uważasz, że jest to zawód dla Ciebie, polecamy profesjonalny kurs stylizacji paznokci - Warszawa to siedziba naszej szkoły.

Nasz kurs manicure to coś więcej niż tylko podstawowe szkolenie - kompleksowo przygotujemy Cię do opracowywania paznokci, stylizowania ich oraz zdobienia z użyciem wielu technik. Sztuka stylizacji to nie tylko malowania - ważny jest także kształt paznokcia, jego stan i ewentualne występowanie nieprawidłowości. Dzięki kompleksowemu połączeniu zajęć teoretycznych i praktycznych zdobędziesz wiedzę i praktykę, które z pewnością wykorzystasz w przyszłym miejscu pracy. Stawiamy jednak przede wszystkim na umiejętności - nie musisz obawiać się, że któryś z tematów poznasz tylko w teorii. Zapewniamy niezbędne materiały, wyposażone stanowiska oraz możliwość ćwiczeń zarówno na wzornikach i sztucznych palcach, jak i modelkach. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa.

Kurs stylizacji paznokci od podstaw

Szkoła Provoque przygotowała dla Ciebie kompleksowe kursy, dzięki którym nauczysz się stylizować paznokcie innym, a także samej sobie. W naszej ofercie znajduje się kurs manicure, podczas którego poznasz zarówno klasyczną i hybrydową, jak i winylową metodę malowania i kształtowania paznokci. Dowiesz się również, na czym polegają poszczególne sposoby stylizacji paznokci. Zobaczysz, jak używać frezarki czy kosmetyków oraz jakie mogą być ewentualne przeciwwskazania do wykonania konkretnej usługi.

Zawodowy kurs manicure w Warszawie

Zależy nam na tym, aby dobrze przeszkolić osoby chcące zajmować się stylizacją. Każdy kurs stylizacji paznokci został więc stworzony w taki sposób, aby dać uczestniczkom możliwość przyswojenia teorii oraz nauki zawodu w praktyce. Proponujemy między innymi dzienny i weekendowy kurs paznokci, który pozwoli Ci zdobyć całą wiedzę, niezbędną do pracy w salonie manicure. Zapraszamy do nas również osoby, chcące douczyć się tylko z robienia zdobień, wykonywania paznokci żelowych i akrylowych albo pracy frezarką. Miejscem, w którym odbywają się wszystkie nasze szkolenia jest Warszawa.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się