Kurs stylizacji rzęs 3-dniowy (wszystkie metody)

KURS STYLIZACJI RZĘS 3-DNIOWY (WSZYSTKIE METODY)

Image
Image
Image

KURSY WIZAŻU

Ocena kursu: 92.65% - 75 głosów

Razem:

Kurs przedłużania i stylizacji rzęs w Provoque Warszawa

Każda kobieta marzy o olśniewającym spojrzeniu, które skradnie serce niejednego mężczyzny i wzbudzi zazdrość u koleżanek. Jeśli jesteś jedną z nich - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Już nie musisz umawiać się do kosmetyczki, która sprawi, że Twoje oko będzie bardziej wyraziste. Od teraz możesz sama o to zadbać. Jak? Pomożemy Ci w tym! Proponujemy kursy, które rozwiną Twoją pasję. Dzięki nim nauczysz się od podstaw stylizacji rzęs. Pośród kursów, które oferujemy, znajdziecie kurs przyklejania rzęs, który sprawi, że nauczycie się upiększania oczu. Dzięki zajęciom praktycznym, każda kursantka nauczy się jak profesjonalnie przedłużać rzęsy. Po ukończeniu szkolenia, jej klientki będą mogły liczyć na piękne, wydłużone i podkręcone rzęsy, które nadadzą oku charakteru.

Kurs stylizacji rzęs - co oferujemy?

Dla Pań, które zdecydują się na skorzystanie z naszych kursów, oferujemy różnego rodzaju metody - od podstawowych do bardziej skomplikowanych. Dzięki naszym propozycjom Panie nauczą się nie tylko stylizacji, ale również precyzji i cierpliwości, która w zawodzie kosmetyczki jest niezbędna.

Indywidualny kurs stylizacji rzęs

W naszej ofercie znajduje się kurs stylizacji rzęs, który pozwala na indywidualną naukę. Uczestnik, mając do dyspozycji instruktora przez cały czas trwania szkolenia, jest w stanie znacznie szybciej nauczyć się wybranej metody. Poza tym może zdobyć więcej wiedzy i dopytać się o wszystkie szczegóły związane z daną techniką stylizacji. Kurs rzęs w małych grupach również pozwala na efektywną naukę, jednak wiadomo, że wówczas instruktor ma nieco mniej czasu dla każdego z kursantów. Jeśli więc szczególnie zależy Ci na tym, aby szkoleniowiec był do Twojej dyspozycji przez cały kurs przedłużania rzęs, to wybierz naukę indywidualną.

Kurs przedłużania rzęs – jedna lub kilka metod

Szkoła Provoque oferuje kursy z poszczególnych metod przedłużania i zagęszczania rzęs, a także szkolenie 3-dniowe, które kompleksowo przygotowuje do wykonywania zawodu stylistki. Zachęcamy więc do odwiedzenia naszej placówki w mieście Warszawa, zarówno osoby chcące doszkolić się w jednej metodzie, np. Hollywood Effect czy 1:1, jak i panie pragnące uzyskać pełną wiedzę z zakresu stylizacji rzęs.

Tym Paniom, które zdecydują się na szkolenie w naszym gronie proponujemy następujące kursy:

  • kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 - najprostsza i najbardziej popularna metoda, która opiera się na doklejeniu pojedynczej rzęsy sztucznej do prawdziwej,
  • stylizacja rzęs metodą 2:1 / 3:1 - w zależności od kursu - doklejenie dwóch lub trzech rzęs sztucznych do jednej naturalnej. Jest to metoda, która przygotowuje nasze Panie do nauczenia się stylizacji rzęs do metody objętościowej,
  • stylizacja rzęs metodą Hollywood Effect - w tej metodzie dokleja są do naturalnej rzęsy dużą ilość cienkich sztucznych rzęs. Do stylizacji wybiera się najcieńsze typy, które nie obciążają nadmiernie naturalnych rzęs. Efekt Hollywood doskonale sprawdza się u Pań, które uwielbiają wyraziste oko lub tych, które wybierają się na uroczystość, na której chcą olśnić pozostałych gości.

Jeśli jesteście zdecydowane, nie zwlekajcie - Warszawa i my czekamy na Was!

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się