Image

KURS TATUAŻU

Razem:

Kurs tatuażu – wybierz Provoque Warszawa 

Sztuka tatuowania towarzyszy ludziom od starożytności. Początkowo były to proste znaki, figury, które świadczyły o przynależności plemiennej lub sławiły boskie imiona. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, dla “dziar” nie było miejsca na salonach, były domeną półświatka przestępczego i nie cieszyły się dobrą reputacją. Na szczęście, ten trend przeminął i dziś tatuaż rozpoznawany jest jako forma sztuki, a tatuażystów nazywa się “artystami”.

Ludzka skóra to wymagające płótno. Aby nauczyć się prawidłowej pracy nad tym delikatnym materiałem, niezbędny jest udział w profesjonalnych szkoleniach przybliżających tajniki sztuki tatuowania. Polecamy nasz kurs tatuażu, prowadzony przez specjalistów z Provoque Warszawa. Na zajęciach młodzi adepci poznają techniczne aspekty pracy, związane z przygotowaniem bezpiecznego stanowiska pracy, ale także rozwikłają zawiłości ludzkiej skóry i najpopularniejsze techniki wprowadzania pod nią atramentu.

Istotnym elementem nauki tatuowania jest także szkolenie z podstaw rysunku. Nasz kurs tatuażu obejmuje doskonalenie techniki tworzenia wzorów różnymi przyborami kreślarskimi oraz ołówkami o różnej grubości oraz wprowadza w świat tatuażu o różnorodnej stylistyce.

W ofercie Provoque Warszawa znajduje się również kurs tatuażu, przeznaczony dla osób, które cenią sobie indywidualne rozwiązania i naukę bezpośrednio pod przewodnictwem mentora.

Nasze kursy prowadzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w sztuce tatuowania - m.in. Stachu - tatuażysta stołecznego studia Mistral Tattoo, który specjalizuje się w tatuażu realistycznym. Nasi instruktorzy są praktykami i z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem z młodymi adeptami sztuki.

Nasze kursy przeznaczone są dla osób początkujących, nie posiadających żadnego doświadczenia w pracy z maszynką, czy też ołówkiem. Cenimy zapał i sumienność, które są niezbędne do ukończenia kursu i rozpoczęcia kariery w studiu tatuażu.

 

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się