Kurs stylizacji paznokci: dlaczego warto?

Piękne dłonie i zadbane paznokcie bez wysiłku? To możliwe; coraz więcej pań zauważa zalety regularnego wykonywania manicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym. W ten sposób nie tylko zyskują pięknie wystylizowane paznokcie, ale również oszczędzają czas. Nic dziwnego, że klientki umawiają się do swoich salonów co kilka tygodni. Myślisz nad profesjonalnym kursem stylizacji paznokci? Nie zastanawiaj się dłużej! Kurs paznokci to świetny sposób na zdobycie nowych klientek oraz rozszerzenie działalności salonu.

Kurs stylizacji paznokci: dlaczego warto?

Czy kurs stylizacji paznokci to propozycja dla Ciebie? Z pewnością, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalną kosmetyczką, makijażystką lub stylistką, czy też stawiasz dopiero pierwsze kroki w branży kosmetycznej. Oferujemy szkolenia z zakresu stylizacji paznokci dla początkujących oraz zaawansowanych. Nasze kursy łączą w sobie zajęcia teoretyczne oraz praktyczne: poznasz nie tylko techniki zdobienia, ale również dowiesz się, jak nadać paznokciom pożądany kształt. Na kursie podstawowym omówimy zagadnienia związane z oceną stanu paznokci i ewentualnych nieprawidłowości w ich budowie, przedstawimy techniki pracy z frezarką oraz nauczymy Cię podstaw manicure i zdobienia. Z kolei kursy zaawansowane kierowane są do osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu pracy z paznokciami.

Przedstawiamy na nich najmodniejsze sposoby zdobienia, ćwiczymy wykorzystanie nowoczesnych technik oraz proponujemy wykorzystywanie oryginalnych sposobów na stylizację paznokci. Prowadzisz swój salon i oferujesz zabiegi bankietowe, makijaż ślubny i wieczorowy oraz podstawowy manicure? Pora pójść o krok dalej: wybierz nasz kurs stylizacji paznokci i zaproponuj swoim klientkom ciekawe zdobienia, idealne na wielkie wyjścia. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, z pewnością przyda Ci się szkolenie, na którym poznasz nie tylko teorię. Pracujemy na nowoczesnych materiałach renomowanych firm: w ten sposób poznajesz także produkty, o które często pytają klientki. Podczas zajęć masz możliwość poznania teorii, wypróbowania nabytych umiejętności w praktyce oraz zadawania pytań prowadzących. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasza kadra służy pomocą: dzięki temu po zakończeniu kursu zyskujesz praktyczne umiejętności i bogatą wiedzę teoretyczną.

Przedstawiamy zarówno klasyczne, sprawdzone propozycje, jak i nowoczesne i oryginalne zdobienia – dzięki temu każda z Twoich klientek znajdzie w Twoim salonie coś dla siebie. Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa i higieny: na naszych szkoleniach dowiesz się także o przeciwwskazaniach konkretnych zabiegów. Nasze szkolenia prowadzimy w wielu miastach na terenie całej Polski. Pracujemy w trybie dziennym oraz weekendowym – sama wybierasz, jaka forma nauki będzie dla Ciebie najlepsza. Łączymy profesjonalne podejście z atrakcyjną ceną, dlatego nasze kursy cieszą się dużą popularnością. Jeśli szukasz ciekawych szkoleń pełnych teoretycznej i praktycznej wiedzy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się