onas panorama

szkoła makijażu warszawa

Provoque – nowoczesna szkoła make up i stylizacji to idealne miejsce dla przyszłych wizażystek oraz kobiet, które chcą poznać i odkryć tajniki makijażu oraz triki z nim związane. Świadczymy swe usługi na najwyższym poziomie odpowiadającym wysokim wymaganiom świata Fashion. Posiadamy bogatą ofertę kursów oraz szkoleń. Każda z Pań poza ciepłym przyjęciem i miłą atmosferą sprzyjającą nauce znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oferujemy kursy t.j.:

• kurs wizażu dzienny
  • kurs wizażu weekendowy
  • szkolenia dodatkowe: 1-dniowe, 2-dniowe
  • szkolenie 5-dniowe
  • lekcja indywidualna
  • metamorfozy

Poza materiałami szkoleniowymi, które wyświetlamy multimedialnie oraz wiedzą teoretyczną przekazywaną podczas kursów, stawiamy przede wszystkim na praktykę, która pochłania  85 % czasu spędzonego na zajęciach. Szkolenia oraz kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Wizażystki są profesjonalne i pomocne. Naszym ogromnym autem jest to, że nad kursantkami czuwają aż  dwie instruktorki, które zdecydowanie „ nie pracują za karę”.

Promujemy wysoką kulturę i estetykę pracy. Jasne, przytulne pomieszczenia i białe wyposażenie tworzą przyjazną atmosferę i ukazują wszechobecną czystość. Sala wykładowa jest niezwykle nowoczesna. Każda z kursantek pracuje na indywidualnym stanowisku. Toaletki wyposażone są zarówno we wszystkie potrzebne kosmetyki jak i w bardzo dobre oświetlenie. Co ważne, fotele do make up są komfortowe i wygodne.

kurs makijażu

profesjonalne kosmetyki

Kosmetyki – to coś co nas wyróżnia. Nasze kosmetykowe perełki są  przede wszystkim świeże. Uzupełniamy swój asortyment na bieżąco tak aby zapach nowych kosmetyków unosił się w powietrzu. Pracujemy m.in. na takich markach jak: Too faced, Estee lauder, Kryolan, The balm, MUA , Clinique, Guerlain, Revlon, Loreal, Karaja, Inglot, Kobo, Maybelline, APC, essence, catrice  i wiele innych.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdej Kursantki. Pracując w małych grupach, nasze instruktorki poświęcają odpowiednią ilość czasu każdej osobie. Oferujemy pomoc i życzliwość, gdyż doskonale pamiętamy, jak to jest się uczyć. Dodatkowym atutem naszej szkoły jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonywana po zakończonym kursie oraz rabaty na markowe kosmetyki. Na każdą Kursantkę czeka także miły upominek na koniec szkolenia. Przekonaj się sama, jak wiele oferuje nasza szkoła makijażu. Warszawa, ul. Ołycka 1 – czekamy tu na Ciebie!