onas panorama

szkoła wizażu warszawa

Provoque – nowoczesna szkoła make up i stylizacji to idealne miejsce dla przyszłych wizażystek, stylistek rzęs, stylistek paznokci, stylistek brwi a także tatuatorów. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie odpowiadającym wysokim wymaganiom świata Fashion. Posiadamy bogatą ofertę kursów oraz szkoleń. Każda z Pań poza ciepłym przyjęciem i miłą atmosferą sprzyjającą nauce znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oferujemy kursy t.j.:

• kurs wizażu Warszawa
  • kurs rzęs Warszawa
  • kurs paznokci Warszawa
  • kurs brwi Warszawa
  • kurs tatuażu Warszawa
  • kurs makijażu permanentnego
  • kurs fryzur okolicznościowych
  • kurs kosmetyczny Warszawa
  • kurs przedłużania włosów Warszawa
  • kurs medycyny estetycznej Warszawa
  • kurs stylizacji brwi Warszawa
  • kurs masażu Warszawa
  • kurs dietetyki Warszawa

Poza materiałami szkoleniowymi, które wyświetlamy multimedialnie oraz wiedzą teoretyczną przekazywaną podczas kursów, stawiamy przede wszystkim na praktykę, która pochłania  90 % czasu spędzonego na zajęciach. Szkolenia oraz kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy są profesjonalistami. Naszym ogromnym autem jest szeroki wybór dobrej jakości kosmetyków i produktów topowych firm.

Promujemy wysoką kulturę i estetykę pracy. Jasne, przytulne pomieszczenia i białe wyposażenie tworzą przyjazną atmosferę i ukazują wszechobecną czystość. Sale wykładowe są niezwykle nowoczesne. Stanowiska wyposażone są zarówno we wszystkie potrzebne produkty jak i w bardzo dobre oświetlenie.

kurs makijażu

profesjonalne kosmetyki

Kosmetyki i produkty – to coś co nas wyróżnia. Nasze kosmetykowe perełki są  przede wszystkim świeże. Uzupełniamy swój asortyment na bieżąco tak aby zapach nowych kosmetyków unosił się w powietrzu. Pracujemy m.in. na takich markach jak: KURSY WIZAŻU - Too faced, Estee lauder, Kryolan, The balm, MUA , Clinique, Guerlain, Revlon, Loreal, Karaja, Inglot, Kobo, Maybelline, APC, essence, catrice  i wiele innych, KURSY STYLIZACJI PAZNOKCI - Indigo, Semilac, NeoNail, IBD, Mistero Milano, NC Nails, KURSY STYLIZACJI RZĘS - Noble Lashes, MLashes, Mink Lashes.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdej Kursantki. Pracując w małych grupach, nasze instruktorki poświęcają odpowiednią ilość czasu każdej osobie. Oferujemy pomoc i życzliwość, gdyż doskonale pamiętamy, jak to jest się uczyć. Dodatkowym atutem naszej szkoły jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonywana po zakończeniu wybranych kursów oraz rabaty na markowe kosmetyki. Na każdą Kursantkę przy wybranych kursach czeka także miły upominek na koniec szkolenia. Przekonaj się sama, jak wiele oferuje nasza szkoła wizażu. Warszawa, ul. Jordanowska 2a – czekamy tu na Ciebie!