kinga stawinska

Kinga

Wyjątkowa i piękna wizażystka z 10-letnim doświadczeniem. Pracowała dla Chanel czy Bobbi Brown. Pracuje także przy pokazach mody: La Mania, Robert Kupisz, Vistulla, MMC, Bizuu i wiele innych. Realizuje się m.in .: przy produkcji reklam, filmów i przedstawień teatralnych. Odbyła liczne szkolenia, aby zdobyć większe doświadczenie i umiejętności z profesjonalnego wizażu. Jej pasją jest przekazywanie wiedzy innym i dzielenie sie doświadczeniami. Kinga tworzy delikatne, subtelne makijaże, jak i te najbardziej wyraziste. Pomysłowość, chęć działania i kreatywność, to wszystko co ją wyróżnia. Na co dzień jest niepoprawną optymistką i prawdziwe szczęście daje jej szczęście innych, uwielbia podróże i dobre jedzenie.

Anna Ciechocka

Anna

Instruktor wizażu oraz stylizacji fryzur. Absolwentka poznańskiej Szkoły Charakteryzacji i Perukarstwa MASKA i warszawskiego Studio Sztuki na kierunku Charakteryzacja i Stylizacja. Uczestniczka warsztatów specjalizujących się w filmowych efektach specjalnych.

Charakteryzacją, wizażem i stylizacją fryzur zajmuje się się od 2007 roku. 

Czym się zajmuję na co dzień? Maluję, czeszę, charakteryzuję do teledysków, reklam, filmów, sesji zdjęciowych, pokazów mody, pracuję dla projektantów i marek odzieżowych. Pracowałam m.in. z Jagą Hupało, Beatą Kozidrak, Anetą Kręglicką, Magdą Gessler, Kasią Stankiewicz, Mariką, Gabą Kulką, Sokołem i Marysią Starostą, Dawidem Kwiatkowskim, Ramoną Ray, Agatą Dziarmagowską. Projektantami: Robertem Kupiszem, Dawidem Wolińskim, Bizuu, Jacobe Birge Vision, ODIO, Jakubem Pieczarkowskim, Bolą, Jarosław Ewertem. Markami: Próchnik, RAGE AGE, SIMPLE, Diverse.

K2

Olga 

Instruktor stylizacji rzęs, z wykształcenie kosmetolog. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu przedłużania rzęs. Zawodowy instruktor stylizacji rzęs prestiżowych centrów szkoleniowych. Regularnie aktualizuje swoją wiedzę na wielu międzynarodowych szkoleniach i konferencjach branżowych. Wyróżniana za swoje stylizacje przez topowych stylistów z Europy - m.in Anastasiya Tomusyak, Irina Andreewa. Laureatka mistrzostw stylizacji rzęs w Polsce i za granicą - m. in. Universe Lash Competition Alicante, Lash it on. Współpracowała przy projektach telewizyjnych. Jej pasją jest stylizacja rzęs i ciągłe podążanie za nowymi trendami w tej kategorii. Spełnia się w przekazaniu tego czego sama kiedyś się nauczyła. Najlepszą nagrodą za jej pracę jest gdy pod jej okiem wyszkoli się następna profesjonalistka. Kocha podróże. Nabywała doświadczenie w ogólnym środowisku. Jest mistrzem w planowaniu i rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Podpisuje się pod stwierdzeniem, że nie przepracuje się ani jednej godziny w życiu, jeśli lubi się to co się robi.

klaudia piaskowska min

Klaudia

Londyńskimi technikami pigmentacji podbija branżę Beauty w Polsce.Ekspert brwi prosto z Londynu. Doświadczenie zebrane  na skali światowej chce przekazywać w Polsce. Absolwentka oraz były instruktor stylizacji brwi w Londyńskiej AkademiiUrody/SoMe Beauty London. Umiejętność analizowania urody uznaje za klucz do pięknych brwi. Z nią nauczysz się, że idealne brwi są inne wkażdym przypadku oraz poznasz tajniki perfekcyjnej wizualizacji i rysunku brwi. Od początku swojej kariery w branży beauty skupia się tylko na brwiach ,co sprawia że 100% swojego czasu poświęca na udoskonalanie jednej dziedziny. Życiowe Motto: „Doskonałość nie polega na tym, że nie można już nic dodać, ale na tym, że nie można nic ująć”.

K7

Małgorzata

Instruktor Stylizacji Paznokci. Wyjątkowa i kreatywna stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Technik usług kosmetycznych. Uczestniczka Mistrzostw INDIGO NAILS 2017.Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń tj.:INDIGO Nails Lab, Candy Nails Workshop, Bad Icon Nail Art Workshop,  Vintage Nail Art Workshop, Perfect Hybrid & Nipper-free Manicure Workshop, Gelcolor by OPI,  Jungle Nail  Art Workshop, Stylograph Nail Art, Perfect Shape Workshop, Wedding Style Nails Workshop, Zdobienia Akwarelą, Neon Power Nail Art Workshop,Nail Art Gel Workshop, Mix Stylizacji Słowianka. Pasjonatka paznokci, utalentowana i ambitna, dąży do perfekcji. Uwielbia stylizacje akrylowe jak i żelowe. Potrafi sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagających Klientek, nieustannie pogłębia swoją wiedzę o nowości dostępne na rynku. Cierpliwa, pomysłowa i zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą i potrafi dobrze przekazać swoją wiedzę i doświadczenie.

kaja1 min

Kaja

Od ponad 5 lat z zaangażowaniem i wielką pasją oddaje się sztuce stylizacji paznokci. Brała udział w wielu szkoleniach topowych marek podczas których nieustannie rozwijała swój warsztat oraz pogłębiała wiedzę produktową m.in. One Stroke Workshop, Mikropaiting, Almound&Oval Gel UV Technique, UV Gel Polish Manicure. Kreatywna i cierpliwa. Specjalizuje się w zdobieniach. Potrafi namalować wiele efektownych wzorów. Swoją wiedzę przekazuje w bardzo przystępny sposób.

monika r

Monika

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku oraz Akademii Wizażu i Stylizacji. Akademię ukończyła z dyplomem uznania za ogólny rozwój w trakcie nauki. Z wykształcenia i pasji kosmetolog/wizażysta/stylista brwi. V-ce Mistrz Polski Makeup Talent Show by Olaf Tabaczyński 2017, a także laureatka makijażowych konkursów internetowych. Maniaczka perfekcyjnych brwi. Stale rozwija się uczestnicząc w wielu szkoleniach z najlepszymi wizażystami z Polski i nie tylko. Pracowała m.in przy Wyborach Miss, czy Mistrzostwach Świata Fitness. Jej prace ukazały się w branżowych gazetach. Makijaż traktuje jako rodzaj sztuki, dba w nim o detale, uwielbia akcenty kolorystyczne, a jej "sekretem" do pięknego i czystego makijażu jest kontrolowane blendowanie. Hobbystycznie zajmuje się fotografią, co jest idealnym dopełnieniem zawodu wizażysty. Jest pokorna, kreatywna, jak i pełna pomysłów. Na co dzień wykonuje makijaże okolicznościowe oraz pracuje przy sesjach zdjęciowych.

nikola machnikowska ins

Nikola

Instruktor makijażu permanentnego. Absolwentka Wyższej szkoły zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Wyszukanymi technikami pigmentacji podbija branżę beauty oraz serca swoich Klientek. Podczas zabiegu w sposób indywidualny przeprowadza architekturę brwi oraz dobiera idealny kolor pigmentu. Ukończyła roczną szkołę linergistyczną oraz wiele prestiżowych szkoleń. Posiada wieloletnie doświadczenie a jej praca jest ogromną pasją którą zaraża swoje Kursantki. Specjalizuje się  w pigmentacji brwi, kresek oraz ust. Wyróżnia ją precyzja, cierpliwość a także spokój które są istotne i nad wyraz  przydatne w pracy z przyszłymi linergistkami. Jej motto brzmi: „Oko bez brwi wygląda jak obraz bez ramy”.  Makijaż permanentny i praca linergistki pasjonują ją na tyle, że nieustannie podąża za nowymi trendami i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę w tej dziedzinie. Czuje się spełniona wtedy kiedy pod jej pieczą oraz jakże czujnym okiem „rodzi się” nowa lingeristka.

karolina żach

Karolina 

Dyplomowana stylistka paznokci. Absolwentka prestiżowych kursów stylizacji paznokci m.in. indigo mix media, almond oval and square, gel uv technique. Nieustannie rozwija się i szkoli w tym kierunku. Ciągle śledzi pojawiające się na rynku trendy i nowości. Z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Nie boi się nowych wyzwań.  Z wielkim profesjonalizmem podchodzi do powierzonych jej zadań.  Uśmiech na twarzy Klientki jest dla niej największą satysfakcją. 

Cierpliwa, punktualna i zorganizowana. Otwarta na drugiego człowieka, pełna ciepła i życzliwości. Sprawia, że Klientka po skończonym zabiegu stylizacji paznokci czuje się zadbana i zrelaksowana co jest jej największym spełnieniem zawodowym.

sergey1 min

Sergey

Profesjonalny fotograf komercyjny. Doświadczenie w fotografii zdobywa od ponad 5 lat. Wykształcenie Akademia Sztuk Pięknych - Architektura Wnętrz oraz Magister Uniwersytetu Warszawskiego z PR i Marketingu. Uczestniczył w wielu sesjach komercyjnych dla polskich i zagranicznych marek, współpracuje z wieloma modelkami w Polsce i na świecie. Pracował w różnych krajach Europy oraz Ameryki: Polska, USA, Rosja, Włochy, Turcja. Duże doświadczenie w różnych stylach fotografii połączone z wiedzą z zakresu social media, otwiera mu możliwości realizacji kreatywnych projektów. Aby zdjęcia były doskonałe i zachwycały odbiorców, używa najlepszych sprzętów: profesjonalne lustrzanki cyfrowe: pełnoklatkowa i reporterska, obiektywy: portretowe, szeroki kąt, teleobiektywy, makro, przenośne studio fotograficzne (tła, lampy, dyfuzory, itp.).

pamela1 min

Pamela

Pamela Sitnik – manager. Błyskotliwa, temperamentna i kontaktowa. Prawniczka  – co sprawia że posiada poczucie sprawiedliwości przydatne w pracy zespołowej.  Zawsze uśmiechnięta, dbająca o każdy szczegół tak aby zadowolić najbardziej wymagające Kursantki. Dobra duszyczka, posiadająca umiejętność zarządzania zespołem. Dba o dobrą atmosferę wykazując się także empatią i zrozumieniem w stosunku do każdego Kursanta. Prywatnie piękna brunetka która kocha dobre jedzenie oraz filmy.

stachu1 min

Stachu

Stachu – artysta tatuator z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, właściciel znanego warszawskiego studia tatuażu. W swojej twórczości zajmuje się przede wszystkim tatuażem realistycznym, czarnoszarym oraz kolorowym. Jednocześnie jego prace cechuje duża rozpiętość stylistyczna, w której można spotkać oprócz realizmu również motywy oldschool-owe oraz dotworkowe.

Klaudia Kluma

Klaudia

Klaudia Kluma – wizażystka posiadająca przepastną wiedzę dotyczącą dostępnych na rynku kosmetyków. Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości BM. Miłośniczka efektu glow i wachlarzy rzęs. W makijażu stawia przede wszystkim na pielęgnację, bo to właśnie dobrze przygotowane ,,płótno” pozwala na stworzenie prawdziwego dzieła. Swoją przygodę z wizażem rozpoczęła w naszej szkole, co jest dowodem na to, że chcieć to móc. Regularnie uczęszcza na szkolenia i pokazy topowych wizażystów, również zagranicznych. Bardzo ważny jest dla niej rozwój i ciągle samodoskonalenie, aby móc przekazywać jak najaktualniejszą wiedzę, trendy i nowe techniki. Podkreślanie naturalnego piękna kobiet sprawia jej ogromną radość.

 

marta dechnik gwiazdka

Marta

Instruktor stylizacji rzęs i doświadczona stylistka. Sama szkoliła się u najlepszych instruktorów w Polsce i Szwecji. Ma perfekcyjnie opanowane wszystkie techniki tworzenia kępek. Jest mistrzem w metodzie przekładanej. Kocha wykonywac kreatywne stylizacje m.in.: rzęsy kolorowe oraz efekt Kim Kardashian. Pracowała w cenionych na rynku salonach i instytucjach szkoleniowych. Wykonuje perfekcyjne stylizacje a swą wiedzę skrupulatnie przekazuje Kursantom. Dokładna, sumienna i cierpliwa. Nauka z nią zdecydowanie nie jest nauką " za karę". Uwielbiania przez Kursantki z całej Polski za charyzmę i sposób przekazywania wiedzy.  Na co dzień perfekcjonistka nie tylko w pracy. Powierzone zadania zawsze wykonuje dając 100% siebie.

 

Dominika stolarczyk gwiazdka

Dominika

Instruktor medycyny estetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Pedagogiki. Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które w pełni wykorzystuje w codziennej pracy z Kursantami/Klientami. Łączy pasję kosmetologiczną z zamiłowaniem do estetyki. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego. Są to m.in.: powiększanie i modelowanie ust metodą m.in.: Russian Lips; wypełnianie doliny łez, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek poprzecznych czoła oraz tzw. "lwiej" zmarszczki;  korekta nosa; wolumetria twarzy:  żuchwy, kości jarzmowych, policzków, brody; lipoliza iniekcyjna na obszarze całego ciała i inne. Absolwentka wielu prestiżowych szkoleń. W pracy stawia na naturalny efekt, komfort, satysfakcję i autentyczną troskę o Klienta. Dba o najwyższy poziom usług oraz informacji przekazywanych Kursantom/Klientom z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Takie podejście przekłada się na spektakularne efekty, a co za tym idzie - zadowolenie Klientów. Zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą i fachową radą. Cierpliwa, dzięki czemu Kursanci odczuwają pełen komfort nauki w bardzo przyjemnej atmosferze. Jej nieskazitelny wygląd wskazuje na to, że sama sobie jest wyjątkową wizytówką.

 

wiktoria wardega ins

Wiktoria

Przebojowa i błyskotliwa Instruktor przedłużania i zagęszczania włosów. Jedna z topowych stylistek włosów. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, swoją przygodę zaczynała w Skandynawii. Zdobyła ogromną wiedzę na światową skalę oraz umiejętności z zakresu kilku metod przedłużania i zagęszczania włosów opanowanych do perfekcji. Ambicja napędza ją donieustannego podążania za najnowszymi trendami ale nie można również zapomnieć o uśmiechu, który nie znika z jej twarzy. Perfekcjonistka, która nauczy Cię, że "sztuką jest wykonanie przedłużania włosów w taki sposób, aby inni podziwiając Twoją fryzurę sądzili, że jest ona zasługą genów". Miłośniczka wszystkiego co piękne i doskonałe w pracy i w życiu.

 

 

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się