Kurs makijażu permanentnego: wybierz najlepsze rozwiązanie

Każdej z nas zdarzyło się z pewnością zignorować kiedyś dźwięk budzika i najzwyczajniej w świecie zaspać. Poranna krzątanina, szybkie śniadanie, błyskawiczna toaleta – gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na makijaż? Ratujemy się na różne sposoby, począwszy od wykonywania makijażu w samochodzie lub autobusie po szybkie nałożenie tuszu w toalecie. „Gdyby istniał sposób na trwały makijaż...” Na szczęście mamy rozwiązanie! Makijaż permanentny już dawno przestał być ekstrawagancją – z tego udogodnienia korzystają panie w każdym wieku. Makijażem permanentnym, czyli trwałym, zajmują się linergistki; by pracować w ten sposób niezbędny jest specjalny kurs makijażu permanentnego.

Kurs makijażu permanentnego: wybierz najlepsze rozwiązanie

Wykonanie makijażu permanentnego wcale nie jest proste i wymaga nie tylko doświadczenia, ale również wiedzy. Wzmożone zainteresowanie tego typu zabiegami sprawia, że coraz więcej gabinetów kosmetycznych umieszcza w swojej ofercie makijaż permanentny. Może go wykonywać jedynie osoba, która ukończyła specjalne szkolenia; jeśli interesuje Cię kurs makijażu permanentnego, mamy dla Ciebie najlepszą propozycję. Nasze szkolenia z makijażu permanentnego to solidna dawka wiedzy oraz praktyki. Panel teoretyczny obejmuje między innymi informacje z zakresu BHP, ale nie tylko. Dobrze wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo zarówno klientek, jak i pracowników salonu, dlatego duży nacisk kładziemy na zajęcia teoretyczne dotyczące przeciwwskazań, reakcji alergicznych, miejscowego znieczulenia oraz odpowiedniej organizacji stanowiska. Przed rozpoczęciem zajęć praktycznych kursantki zdobywają wiedzę odnośnie technik pigmentacji brwi i ust – dopiero po zakończeniu bloku teoretycznego następuje część praktyczna.

Nasza kadra szkoleniowa to doświadczeni profesjonaliści, którzy służą pomocą na każdym etapie kursu. Odpowiadają na pytania, rozwiewają wątpliwości oraz dzielą się swoim doświadczeniem, co stanowi dużą pomoc szczególnie dla początkujących kosmetyczek. Wykonywanie trwałego makijażu to duża odpowiedzialność: decydując się na nasz kurs masz pewność, że po jego zakończeniu poradzisz sobie z pigmentacją ust i brwi. W Internecie znaleźć można wiele zdjęć odstraszających przed wykonaniem makijażu permanentnego: z całą pewnością nie są to prace linergistek! Jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność i szukasz kursu, na którym nauczysz się profesjonalnej pigmentacji, zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Prowadzimy szkolenie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kosmetyczek. Podczas trzydniowego kursu poznasz tajniki wykonywania makijażu permanentnego – jeśli zależy Ci na jakości, wybierz nasze szkolenie.

Kursy odbywają się w Warszawie: regularnie proponujemy nowe terminy, dlatego w naszej ofercie każdy znajdzie propozycje dla siebie. Wysoka jakość i profesjonalizm w niskiej cenie? U nas możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia prawdziwych profesjonalistów, a atrakcyjna cena szkolenia to dodatkowa zachęta. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli interesują Cię nasze kursy.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.         Zgadzam się